Search

10 کیف کاربردی که باید هر خانمی داشته باشد!

مدل کیف های ضروری خانم ها

فهرست مطالب

کیف، یکی از اجزای جدایی ناپذیر در استایل لباس خانم ها است. این محصولات، فقط ابزاری برای جابجایی و به همراه داشتن لوازم ضروری شما نیستند، بلکه به عنوان یک اکسسوری تاثیرگذار، به حساب می آیند که می توانند استایل شما را جذاب تر نشان دهند. در بازار، مدل ها و انواع مختلفی از کیف های زنانه وجود دارند. قطعاً لازم نیست تمامی این مدل ها را در کمد خود داشته باشید؛ اما برخی از آنها از کیف های ضروری خانم ها به حساب می آیند. این محصولات هم از نظر این که دارای چه شکل و جنسی باشند و هم از این نظر که چه کاربردی دارند باید مورد بررسی قرار بگیرند. در این مطلب به معرفی 10 مدل از کیف هایی که هر زنی باید داشته باشد پرداخته ایم.

کیف دوشی زنانه

یکی از کیف های پرکاربرد زنانه، مدل های دوشی هستند. انواع کیف زنانه بند بلند دارای ساختاری بسیار راحت و جادار هستند. با توجه به ویژگی هایی که این محصولات دارند می توانید از آن به عنوان کیف محل کار یا کیفی که به هنگام بیرون رفتن با خود به همراه می برید استفاده نمایید. حتی کیف دوشی کوچک را می توانید به عنوان یک کیف مجلسی، مورد استفاده قرار دهید. به دلیل این که این کیف ها دارای بند هستند، به هیچ عنوان دست و پا گیر نبوده و به راحتی می توانید آنها را حمل کنید.

کیف دوشی زنانه

کیف دسته کوتاه زنانه

کیف های دسته کوتاه نیز از جمله کاربردی ترین انواع کیف زنانه می باشند. این کیف ها دارای دسته کوچکی هستند که به بدنه کیف وصل شده است. این کیف ها دارای محفظه ای بزرگ هستند و با توجه به این که ظاهرشان رسمی است می توان از آن در مکان ها و مجالس رسمی استفاده نمود. اگر وسایل زیادی به همراه دارید و قرار است در چنین مکان ها و محافلی حضور پیدا کنید، می توانید یک کیف دسته کوتاه زنانه در نظر بگیرید.

کیف دسته کوتاه زنانه

کیف چرم زنانه

کیف چرم زنانه را می توان به جرأت جزو کاربردی ترین و شیک ترین کیف هایی دانست که باید در کمد هر بانویی باشد. این محصولات را می توان بر اساس سلیقه خود در مدل های مختلفی تهیه کرد. کیف های چرمی دارای ظاهری بسیار شیک هستند که اکثراً برای محافل رسمی و مهمانی های بزرگ، مورد استفاده قرار می گیرند. این کیف ها، هیچ گاه از مد نمی افتند و کیفیت و ماندگاری بالایی دارند. با توجه به این ویژگی ها، شما می توانید تا سال های سال از آنها استفاده کنید.

کوله پشتی زنانه

یکی دیگر از کیف های ضروری که باید خانم ها، یکی از آن را داشته باشند کوله پشتی است. شاید تصور کنید که این کیف ها برای بچه ها و نوجوان ها مناسب هستند. این تصوری کاملاً اشتباه است؛ زیرا به دلیل نوع طراحی این کیف ها، می توان در مواردی که وسایل سنگین به همراه دارید از آنها استفاده کنید. کوله های پشتی، امروزه بیشتر برای جابجایی ایمن دستگاه هایی چون لپ تاپ ها مورد استفاده قرار می گیرند.

کیف بزرگ زنانه

از جمله کیف ضروری خانم ها می توان به کیف بزرگ و جادار اشاره نمود. این کیف ها بسیار جادار هستند و به همین سبب می توانید با استفاده از آن، وسایل زیادی را جابجا کنید. این محصول به هنگام مسافرت و یا زمان هایی که بانوان برای خرید به بازار مراجعه می کنند بیشترین کاربرد را دارد. اگر توجه کنید از کیف های بزرگ، خانم هایی که کارمند هستند و نیاز است وسایل زیادی را با خود حمل کنند، استفاده می نمایند. این کیف ها، بسیار راحت هستند و به هنگام استفاده نیز دردسری برای بانوان ایجاد نمی کنند.

کیف بزرگ زنانه

کیف متوسط زنانه

اگر کیف هایی که دارید برای حمل وسایل تان، زیاد بزرگ و یا زیاد کوچک هستند نیاز دارید که یک کیف زنانه متوسط خریداری کنید. این کیف ها را می توانید در مدل های مختلف و با جنس های گوناگونی تهیه کنید. با توجه به ظاهر این محصولات می توانید از آن برای حمل وسایل به محل کار یا برای مهمانی ها، استفاده کنید.

کیف مجلسی زنانه

کیف مجلسی هم از دیگر کیف هایی است که حتماً باید هر خانمی آن را داشته باشد. از آن جایی که بانوان به هنگام حضور در مجالس، حساسیت خاصی بر روی استایل خود دارند استفاده از کیف زنانه دستی مجلسی می تواند آنها را قانع کند که بهترین ست لباس را دارند. این کیف ها با توجه به استقبالی که از آنها شده است در مدل ها و جنس های مختلفی تولید شده اند که می توانید مطابق خواست خود یا بر اساس ست لباس خود، یکی از این مدل ها را انتخاب کنید. البته با توجه به راهنمای خرید کیف چرم زنانه، انتخاب این مدل کیف ها از میان کیف های چرمی نیز می تواند بهترین گزینه باشد.

کیف مجلسی زنانه

کیف فرم دار

کیف فرم دار یکی از محبوب ترین کیف ها در میان بانوان است. این کیف ها دارای طرح و فرم جذابی بوده و بسیار جادار هستند. البته طراحی این کیف ها به گونه است که پر بودن یا خالی بودن آن را کسی متوجه نمی شود. از این رو شما می توانید هر وسیله ای که بخواهید را داخل آن قرار دهید و یا صرفاً از آن به عنوان یک اکسسوری استفاده نمایید تا استایل تان کامل تر باشد.

کیف کتابی

حتماً شما هم با این موضوع موافقید که کیف کتابی دستی دارای ظاهری بسیار شکیل است. به همین دلیل نیز امروزه بیشترین فروش را در بازار کیف به خود اختصاص داده اند. این کیف ها که بند و دسته ای ندارند به راحتی در دست جا شده و ظاهر شما را جذاب تر نشان می دهند. اگر وسایلی برای حمل ندارید می توانید این مدل کیف را استفاده کنید. قبلاً از این محصولات، فقط در مجالس استفاده می شد؛ اما امروزه این کیف ها کاربردهای زیادی دارند. حتماً شما هم خانم هایی که با این کیف ها برای انجام کارهای اداری و یا برای گردش، بیرون آمده اند را دیده اید.

کیف کتابی زنانه

کیف مسافرتی

انواع کیف بزرگ مسافرتی، علاوه بر این که برای خانم ها لازم است، برای خانواده ها نیز ضروری می باشد. این کیف ها دارای محفظه های بزرگی هستند و می توان لباس و یا وسایل دیگری را به راحتی در آن جا داد.

کلام آخر

برند چرم سورنا جزو برندهایی است که مدل های مختلفی از کیف های دخترانه و زنانه را در طرح های مدرن، تولید می کند. تمامی محصولات این برند بر اساس الگوهای حرفه ای، دوخته شده اند و از جنس چرم هستند؛ بنابراین می توان این انتظار را  از کیف های این برند داشت که کیفیت و طول عمر بالایی داشته باشند.

اشتراک‌گذاری مطلب

مطالب مرتبط

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.