Search

طریقه در دست گرفتن کیف دستی زنانه

طریقه در دست گرفتن کیف دستی

فهرست مطالب

یکی از اشتباهاتی که اغلب خانم ها آن را انجام می دهند این است که به مدل کیف خود، اهمیت زیادی می دهند؛ اما به مدل دست گرفتن کیف هیچ توجهی ندارند. این در حالی است که هر کدام از کیف ها با توجه به مدلی که دارند، باید به نحوه خاصی در دست گرفته شوند. مدلی که کیف خود را نگه می دارید تا حدودی به افراد دیگر کمک می کند تا درباره شما و شخصیت تان، اطلاعاتی به دست بیاورند؛ پس سعی کنید کیف خود را در مجالس، محل کار، هنگام رفتن به گردش و دیگر موقعیت ها، به صورت اصولی در دست بگیرید. در دست نگه داشتن اصولی انواع کیف زنانه موجب جلوه بخشیدن به استایل بانوان شده و سبب می شود تا در موقعیت های مختلف، همانند ستاره ای بدرخشند. در ادامه به معرفی انواع طریقه دست گرفتن کیف دستی بانوان اشاره می کنیم.

شیوه های در دست گرفتن کیف دستی

بسته به این که در چه مکانی و جمعی قرار است حضور پیدا کنید، باید کیف مخصوصی داشته باشید. تمامی کیف ها را نمی توان به یک شکل در دست گرفت، هر کدام از آنها باید به گونه ای در دست گرفته شوند که باعث دید مثبت اطرافیان به شما شده و سبب گردد تا ظاهرتان بی عیب و نقص دیده شود.

آویزان کردن کیف از روی شانه

اگر قرار است در یک مهمانی یا محل کار و یا به هنگام رفتن به خرید از کیفی دارای بند بلند استفاده کنید، باید به نوع گرفتن آن در دست توجه کنید. طرز صحیح در دست گرفتن کیف دستی با بند بلند این است که آن را روی شانه خود قرار داده و به حالت آویزان نگه دارید. اگر تیپ اسپرت دارید و یا استایل تان ساده است، این نوع در دست نگه داشتن کیف کمک می کند تا شما سرحال و شاداب به نظر برسید. در این حالت، اعتماد به نفس شما زیادتر خواهد شد و می توانید انرژی مثبت خود را به دیگران منتقل کنید. نکته ای که در این مدل وجود دارد این است که نباید بندهای کیف به صورت مورب و یا ضربدری باشند.

آویزان کردن کیف از روی شانه برای نگه داشتن آن

نگه داشتن کیف روی شانه و نزدیک بدن

استفاده از کیف های بزرگ و دسته بلند، این روزها بسیار رواج یافته است. اگر شما هم یکی از این کیف ها دارید و دوست دارید برای بیرون رفتن و یا برای رفتن به منزل یکی از دوستان خود، آن را استفاده کنید، باید دست گرفتن آن را نیز بلد باشید. طریقه دست گرفتن کیف دستی که دارای دسته بلندی است به این طریق است که باید آن را روی شانه خود قرار داده و در نزدیکی بدن خود نگه دارید. این حالت باعث خواهد شد تا دیگران شما را فردی هوشمند و قابل اعتماد بدانند. در ضمن با استفاده از این روش می توانید در مکان های شلوغ مواظب کیف دستی خود نیز باشید.

آویزان کردن کیف از ساق دست

کیف های دستی که دارای دسته کوتاهی هستند را می توان در کمد تمامی زنان یافت. شما می توانید دسته کوتاه آن را روی ساق دست خود قرار دهید و به راحتی آن را با خود حمل کنید. قرار گرفتن دسته کیف مابین آرنج و مچ دست، کمک می کند تا شما ظاهری موقر و متین داشته باشید. با توجه به ظاهر مناسبی که این مدل ایجاد می کند، امروزه شاهد هستیم که اکثر بانوان به این روش، کیف های دستی خود را نگه می دارند. شما می توانید انواع کیف چرم زنانه را که دسته کوتاهی دارند به این روش در دست بگیرید و استایل خود را بی نهایت شیک، جلوه دهید.

نگه داشتن کیف از ساق دست

گرفتن کیف با دو دست

یکی از روش های دست گرفتن کیف های کتابی این است که با دو دست آن را در دست بگیرید؛ اما توجه داشته باشید که این روش باعث خواهد شد تا دید اطرافیان به شما تغییر کند. آنها، شما را فردی خجالتی و مظلوم تلقی خواهند کرد. از این رو توصیه می شود تا حد امکان از این روش برای در دست گرفتن کیف خود استفاده نکنید. این مدل سبب می شود تا زیبایی کیف چرم زنانه نیز دیده نشده و در کل، استایل شما آن چنان که باید، دیده نشود.

گرفتن کیف در یک دست؛ بهترین نحوه دست گرفتن کیف مجلسی

بهترین نحوه دست گرفتن کیف مجلسی این است که آن را با یک دست نگه دارید. البته این در مورد کیف هایی صدق می کند که مدل آنها از نوع کتابی باشد. شما با این نوع دست گرفتن کیف نشان می دهید فردی مقتدر و سازمان یافته هستید. اطرافیان، شما را بانویی قدرتمند و منحصر به فرد خواهند دید که استایل جذابی دارد، زیرا این روش سبب می شود تا توجه ها از اکسسوری های استایل تان به سمت لباس ها و تیپ شما جلب شود. این موضوع باعث قدرت بخشیدن و افزایش جذابیت ظاهری شما خواهد شد. استفاده از این کیف ها به این روش برای مهمانی ها و مجالس، بهترین گزینه است.

نحوه دست گرفتن کیف در یک دست

آویزان کردن کیف روی شانه به صورت مورب

اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید استایل اسپرت داشته باشید، حتماً از کیف های غیر رسمی استفاده می کنید. این کیف ها معمولاً دارای بندهای بلند و ساده ای هستند که می توان در دانشگاه، محل کار و یا موقعیت های دیگر استفاده کرد. شما می توانید این کیف ها را بر روی شانه خود و به صورت مورب، آویزان کنید. به این ترتیب می توانید حین حرکت، آزادی عمل داشته و کاملا راحت باشید. این مدل دست گرفتن کیف برای آن دسته از بانوانی که دوست دارند همواره تیپ اسپرت داشته باشند و به آزادی و راحتی، بیشتر از زیبایی ظاهری اهمیت می دهند مناسب است.

سخن پایانی

برند محصولات چرمی سورنا یکی از برندهای معروف در زمینه تولید و فروش کیف های چرم زنانه است. این برند، انواع کیف را با استفاده از چرم طبیعی باکیفیت ساخته و با قیمت مناسبی به فروش می رساند. شما می توانید با تهیه مدل های مختلف این کیف ها و آموزش دست گرفتن اصولی آنها، استایلی زیبا و جذاب داشته باشید. برای بازدید از محصولات این برند، مراجعه به سایت این مجموعه، کوتاه ترین راه است.

مشاهده محصولات کیف چرم زنانه

اشتراک‌گذاری مطلب

مطالب مرتبط

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.