Search

مجموع :

0 تومان

رنگ سال 2021 چیست؟ (5 ایده جذاب برای استایل)

رنگ سال 2021 چیست

فهرست مطالب

موسسه پنتون سالانه به کمک کارشناسان حوزه مد و دیزاین جلسات محرمانه ای برگزار می کند و در این جلسات رنگ سال را انتخاب و به دنیا معرفی می کند. در ادامه رنگ سال 2021 را به شکل جامع به همراه ایده هایی برای استایل معرفی خواهیم کرد. به صورت کلی هدف از تاسیس موسسه پنتون معرفی رنگ سال به دنیا است. در این جلسات تلاش می شود با توجه به رخدادهای اتفاق افتاده در جهان و حال و هوای مردم، رنگ هایی به عنوان رنگ سال معرفی شود. به این شکل نه تنها شرکت های تولید کننده می توانند خط مشی مشخص داشته باشند، بلکه روحیه مردم نیز با توجه به این رنگ ها تغییر می کند. شرکت های زیادی در زمینه انتخاب رنگ فعالیت دارند؛ اما مهمترین این موسسات پنتون است که رنگ معرفی شده در  آن با رنگ پنتون شناخته می شود. این موسسه علاوه بر دو رنگ در سال، مکمل ها و متضادهای آن را نیز معرفی می کند تا از یکنواختی رنگ ها پیشگیری شود.

رنگ سال چیست؟

حال این سوال پیش می آید که رنگ لباس سال 2021 چیست؟ پنتون برای سال 2021 ترکیب رنگ زرد و طوسی را انتخاب نموده است. به این شکل می توان گفت که در سال 2021 می توانید با ترکیب رنگ زرد و طوسی خانه و استایل خود را طراحی کنید. اما مفهوم دو رنگ انتخابی سال 2021 چیست؟  با توجه به اینکه در سال 2020 دنیا درگیر ویروس کوید 19 بود و همه مردم دنیا روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشتند، خبر تولید واکسن به عنوان نور امید توانست کمی این مشکلات و ناامیدی ها را تسکین دهد. از این رو موسسه پنتون در جواب به این سوال علت انتخاب رنگ سال 2021 چیست؟ رنگ طوسی را نشان دهنده سردی و ناامیدی سال 2020 دانست و رنگ زرد را به عنوان نور امیدی که به واسطه ساخت واکسن ساطع می شود انتخاب نمود.

تأثیر رنگ زرد و خاکستری بر مد و فشن

رنگ طوسی جزء رنگ های خنثی به شمار می آید. رنگ های خنثی کمتر دیده می شوند و در صورتی که تصمیم دارید در یک جلسه و یا دیدار دوستانه کمتر دیده شوید این رنگ بهترین انتخاب به شمار می آید. البته نباید فراموش کرد که طوسی و مشتقات آن رنگ مدیریتی نیز به شمار می آیند و یکی از گزینه های پیش روی شما برای حضور در جلسات کاری انتخاب کت و شلوار، مانتو و شلوار طوسی رنگ است. اما رنگ زرد بر خلاف این رنگ کاملا به چشم می آید. در انتخاب این رنگ باید کاملا محتاط و ریز بین باشید. هر زردی نمی تواند پوست شما را زیبا نماید. اگر در انتخاب تونالیته رنگ زرد اشتباه کنید، استایل شما کمی زننده به چشم خواهد آمد. در واقع اگر این رنگ به درستی ست نشود شما راکمی سردرگم و بلاتکلیف نشان خواهد داد و از این رو در زمان حضور در جلسات کاری باید در انتخاب آن دقت و وسواس داشته باشید. خوشبختانه موسسه پنتون برای رنگ لباس سال 2021 رنگ های مکملی را نیز پیشنهاد داده است که با کمک آنها می توانید استال خود را بهتر و شکیل تر نمایید.

تاثیر رنگ زرد و خاکستری بر مد و فشن

چگونه طوسی و زرد را ست کنیم؟

حال با توجه به اینکه  رنگ سال ۱۴۰۰ به انتخاب پنتون زرد و طوسی است چگونه باید این دو را با هم ست کرد؟ لباسی که تصمیم دارید بیشتر دیده شود از رنگ زرد انتخاب کنید و آن دسته از لباس ها که قصد دیده شدن آن را ندارید طوسی انتخاب نمایید. به این شکل به راحتی می توانید در یک جلسه کاری و دوستانه با ست کردن رنگ مد سال 2021 بدرخشید. به عنوان مثال اگر کفش چرم زنانه و کیف چرم زنانه خود را از رنگ های زرد به تازگی خریداری کردید، بهتر است دیگر لباس های خود را در تونالیته طوسی انتخاب کنید تا این دو بهتر دیده شوند. حال اگر تصمیم دارید با پیراهن مجلسی زرد رنگ در یک مهمانی دیده شوید با انتخاب دیگر اکسسوری به رنگ طوسی خاص تر دیده می شوید.

 مشاهده محصولات کیف چرم زنانه

ست کردن استایل اداری با رنگ سال

در ایران پوشیدن مانتو در محیط اداری برای خانم ها امکان ایجاد تنوع در لباس را کمی محدود می کند؛ اما باز هم دست شما برای ست کردن پوشش اداری باز است. چرا که رنگ طوسی از محبوبترین رنگ ها برای محیط اداری است. در صورتی که مانتو خود را از رنگ طوسی انتخاب کنید، می توانید کیف و کفش چرم خود را با رنگ های زرد ست کنید و برای حضور در محیط کار آماده شوید.

ست کردن استایل اداری با رنگ سال

آقایان نیز با پوشیدن پیراهن و تی شرت زرد رنگ در کنار کت و شلوار طوسی رنگ حتما برای حضور در محیط کار آماده خواهند شد. از دیگر پیشنهادات ما برای ست کردن مطابق با رنگ های سال پوشیدن رنگ قهوه ای روشن برای ست کیف و کفش آقایون است. چرا که قهوه ای از رنگ های مکمل در سال 2021 به شمار می آید. در صورتی که برای پوشیدن پیراهن زرد رنگ مشکل دارید با انتخاب کراوات و دستمال جیب زرد رنگ، می توانید مطابق با رنگ سال استایل خود را تنظیم نمایید.

ست کردن کیف و کفش چرم با رنگ سال 2021

به عنوان یک مرد سخت است به شما پیشنهاد دهیم که کفش زرد رنگ بپوشید؛ اما پوشیدن کفش طوسی رنگ برای شما بدون عیب و نقص خواهد بود. البته در میان رنگ های مکمل می توانید رنگ قهوه ای را مشاهده کنید که رنگ محبوب کیف و کفش در بین آقایون است. به این شکل ست کردن کیف و کفش در سال 2021 برای آقایون کار سختی به نظر نمی رسد.

اما خانم ها امکان انتخاب رنگ زرد در ست کیف و کفش را دارند. مخصوصا در مهمانی ها با انتخاب رنگ زرد پاستیلی در کنار رنگ طوسی که به عنوان پیراهن انتخاب شده زیبا به نظر می رسید. اما اگر اهل پوشیدن رنگ های خنثی در محیط کار هستید می تواند از کیف و کفش رنگ طوسی برای این محیط استفاده کنید و رنگ زرد را روسری و مانتوی خود به کار ببرید. رنگ زرد شاید به تنهایی بعد از مدتی شما را دلزده کند، پس فراموش نکنید که رنگ های مکمل است که به کمک شما می آید. نیم بوت چرم زنانه و بوت چرم زنانه از جمله انتخاب های مناسب شما برای رنگ طوسی است؛ چرا که این مدل کفش به خوبی دیده می شود. از این رو حتی اگر آنها را به رنگ طوسی انتخاب کنید باز هم به خوبی می توانید زیبایی آن را به نمایش بگذارید.

چگونه با رنگ های سال برای یک مهمانی آماده شویم

استایل مهمانی بانوان به سبک رنگ سال 2021

حضور در مهمانی ها و دورهمی ها از دیگر فرصت های مناسب برای استفاده از رنگ سال پنتون است. توجه داشته باشید برای یک خانم استفاده از تونالیته رنگ زرد در مهمانی باعث بهتر دیده شدن او خواهد بود. پوشیدن پیراهن زرد رنگ در کنار اکسسوری های طوسی از ساده ترین پیشنهادات ما است. اما پوشیدن بوت زنانه طوسی در کنار کت و دامن طوسی و تاب زرد رنگ شما را برای یک مهمانی رسمی زیبا نشان خواهد داد. برای آقایون پوشیدن تیشرت لیمویی رنگ در کنار شلوار جین طوسی رنگ را برای مهمانی دوستانه و کت تک و شلوار جین طوسی در کنار پیراهن یا تی شرت زرد روشن را توصیه می کنیم. در مورد کفش مردانه نیز پوشیدن کفش قهوه ای کاملا روشن نیز جلوه چشمگیری خواهد داشت.

مانتوی زرد رنگ خود را چگونه ست کنیم؟

حتما با دانستن رنگ سال 2021 سراغ کمد لباستان رفته و مانتوی زرد رنگ خود را بیرون اورده اید. اگر به فکر ست کردن آن با دیگر لباس هایتان هستید به سراغ شلوار جین یا پارچه ای طوسی رنگ خود بروید. این ست در کنار شال یا روسری طوسی روشن یا خاکستری شما را برای حضور در جامعه آماده می نماید. دقت کنید کفش های شما نقش مهمی در زیبایی شما بازی می کند. حال که شما شلوار و روسری خود را با رنگ طوسی محو کرده اید و فقط مانتوی شما در حال درخشش است باید برای کیف و کفش برنامه خوبی داشته باشید. ترکیب زرد و طوسی برای کیف و کفش یا تنها کیف و کفش زرد بهترین انتخاب ها است.

مانتوی زرد رنگ خود را در سال 2021 چگونه ست کنیم

کلام آخر

چرم سورنا به عنوان تولید کننده انواع محصولات چرمی تلاش دارد محصولات خود را با تنوعی کم نظیر به بازار عرضه کند تا مصرف کننده ایرانی نیز بتواند مطابق با مد جهان لباس بپوشید. کافی است به سایت فروش اینترنتی ما مراجعه کنید و با محصولات متنوع و شکیل ما آشنا شوید. تمام محصولات چرم سورنا با ضمانت کیفیت و سلامت کالا در محل تحویل داده می شود.

 

اشتراک‌گذاری مطلب

مطالب مرتبط

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.