Search

مجموع :

0 تومان

درباره ما

در حال حاضر شرکت سورنا بیش از ۳۰ شعبه در سراسر کشور دارد و با توسعه زیر ساخت های تولید و افزایش مداوم نیرو های متخصص رو به جهانی شدن گام برداشته است.

شرکت آرمان پیشه سورنا فعالیت خود را در سال ۱۳۷۹ در کارگاهی کوچک در تهران با هدف بهبود کیفیت و پیشرفت صنعت کیف و کفش و کارآفرینی برای افراد مستعد آغاز نمود در این راه از دانش طراحی روز ، نیروهای جوان و کار آمد و توجه اساسی به ساختمان بدن افراد بهره گرفت تا ارزش ویژه ای را برای یک محصول ایرانی خلق کند.

در حال حاضر چرم سورنا بیش از ۳۰ شعبه و نمایندگی در سراسر کشور دارد و با توسعه زیر ساخت های تولید و افزایش مداوم نیرو های متخصص رو به جهانی شدن گام برداشته است.سال های ابتدایی فعالیت سورنا صرف گسترش زیر ساخت های تولید مطابق با استاندارد های روز دنیا شد، سال های میانی سورنا با رویکرد آموزش متخصصان در حوزه صنعت چرم و تولید منسوجات چرمی شروع شد.

در سال های منتهی به امروز سورنا با هدف جهانی شدن شروع به استفاده از نیروهای متخصصی که توسط خود آموزش داده شده بودند کرد و این متخصصان را در کارگاه های کوچک مستقر کرد تا بتواند با نظارت و کنترل بیشتر به هدف خود یعنی تولید محصول با کیفیت و استاندارد جهانی نزدیک شود. تولیدات سورنا به کشور هایی نظیر کانادا ، آمریکا ، آلمان ، سوئد ، استرالیا ، تایلند ، صادر می‌شوند و مصرف کنندگان در کشور های نام برده شده از کیفیت محصولات ما خرسند میباشند.

تماس با ما

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.